Привітання селищного голови Віктора Іващенка з Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2022 12:02

Фото без описуВітаю всіх жителів Понорницької громади з Днем Святого Миколая - світлим і радісним святом, яке першим сповіщає про наближення Нового Року та Різдва Христового!

Це свято дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших. В ці дні українці, як ніхто інший, вірять у диво і чекають його.

Сьогодні нашими чудотворцями є воїни ЗСУ, які творять неможливе на полі бою. Тож нехай святий Миколай допомагає їм очистити від нечисті нашу землю, хай своєю чудотворною силою збереже кожного воїна, що стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини, хай захистить наші домівки від руйнування, наші тіла від ушкоджень, а наші душі від зневіри. Хай укріплюється наша впевненість у Перемозі і примножуються добрі справи на славу української землі.

Вірте в диво і робіть його самі! Зі святом вас!

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко