Привітання селищного голови з Днем працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2022 08:15

Фото без описуШановні працівники галузі сільського господарства!

Від щирого серця вітаю вас з Днем працівників сільського господарства.

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Дякуючи «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Вашу працю цінують в кожній родині, ви є справжніми господарями на землі. Завдяки вашій роботі розвивається економіка нашої громади та країни в цілому, що надзвичайно важливо особливо зараз, під час повномасштабної війни.

Щиро вдячний вам за віддану працю і любов до землі та бажаю прихильної долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної удачі!

Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко