Привітання селищного голови зі Всеукраїнським днем дошкілля

Дата: 25.09.2022 09:26

Фото без описуШановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля!

Професія вихователя поєднує в собі так багато: таланти лагідної матері і дослідника світу, актора і художника, поета і майстра на всі руки. Саме ви закладаєте в своїх вихованців основи людяності, готуєте їх до життя, яке сьогодні так швидко змінюється.

Обрана вами професія вимагає величезного терпіння, глибокої самовідданості та любові до своєї справи. Завдяки вашій кропіткій праці діти пізнають навколишній світ, розвивають свої здібності й таланти. Адже виховання, опіка, турбота на початку життєвого шляху – це і є той фундамент, який служить усім нам надійною опорою і основою в подальшому житті.

У день професійного свята висловлюю щиру вдячність вихователям та всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддану працю, мудрість, наполегливість, високий професіоналізм та турботу про найменших мешканців нашої територіальної громади.

Зичу вам міцного здоров’я, щастя, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найзаповітніших мрій та сподівань. Нехай ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких вам людей.

З найщирішими вітаннями - селищний голова Віктор Іващенко