Привітання з Днем знань та початком нового навчального року

Дата: 01.09.2022 12:22

Фото без описуШановні освітяни, школярі та батьки наших учнів!

Від щирого серця вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Щороку, розпочинаючи новий навчальний рік, ми стикалися з різними викликами, але в умовах повномасштабної війни ми розпочинаємо його вперше.

Зазвичай в цей день в усіх школах на урочистих лінійках лунають «перші дзвоники», які сповіщають про початок нового шляху до здобуття знань. Цього року не буде традиційних урочистостей з нагоди 1 вересня. Будуть незаплановані перерви в укриттях під час повітряних тривог. Цей рік буде найважчим за всі роки незалежності України. Але буде найголовніше – буде навчання, буде українська школа, українська освіта.

Бажаю вам витримати всі випробування. У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це наша гордість, майбутнє України, і ми зобов’язані виховати їх ще розумнішими, ще патріотичнішими, ще кращими.

Усім школярам бажаю на цьому нелегкому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Ваші здібності, наполегливість обов’язково стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Зі святом! Слава Україні!

З повагою -

селищний голова Віктор Іващенко