У Понорницькій селищній раді відбулась семінар-нарада з питань охорони праці

Дата: 17.08.2022 12:16

Сьогодні, 17 липня, до Понорницької селищної ради завітали державні інспектори управління Держпраці у Чернігівській області, які провели семінар-нараду з питань охорони праці, безпечного виконання робіт та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки. У семінар-нараді взяли участь керівники, відповідальні особи та працівники закладів, підприємств та установ Понорницької селищної ради.

Безпосередньо на нараді розглянули ряд важливих питань у галузі охорони праці:

• забезпечення вимог Закону України «Про охорону праці» та діючих нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки;
  • організаційні заходи, якими досягається безпека робіт в електроустановках;
  • питання протипожежної безпеки, та заходи щодо запобігання пожежам, правила застосування засобів пожежогасіння;
  • принципи системи управління охорони праці на підприємстві;
  • вимоги Правил безпеки систем газопостачання на виробництві та в побуті;

Учасникам було роз’яснено основні правила безпечної роботи під час виробничого процесу, штрафні санкції за порушення законодавства у сфері охорони праці, нагадано про необхідність ведення документації з питань даної галузі, додержання всіх норм та вимог під час її заповнення та обов’язкове проведення інструктажів перед допуском працівників до виконання робіт.

Окрім цього, представники Держпраці розповіли про обставини і причини настання нещасних випадків з смертельними наслідками, які трапились у 2020-2021 роках з працівниками підприємств, та закликали присутніх дбати про особисту безпеку та безпеку оточуючих під час виконання будь-яких видів робіт.