Відбулась нарада директорів закладів загальної середньої освіти

Дата: 20.07.2022 16:52

20 липня 2022 року за участю селищного голови Віктора Іващенка пройшла нарада директорів закладів загальної середньої освіти. Нараду провела начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Зикун. У ній також взяли участь Галина Яковець - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та Галина Супрун - керуюча справами (секретар) виконкому селищної ради.

Обговорювали питання про застосування окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин», зокрема в частині повернення педагогам відпустки тривалістю 56 календарних днів.

Також обговорили проблеми забезпечення безпеки учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану та підготовку закладів освіти до нового навчального року.

За підсумками наради були прийняті відповідні рішення.