У жодній школі Понорницької громади російська мова не вивчатиметься

Дата: 06.06.2022 11:53

Фото без описуНачальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради Світлана Зикун повідомила, що на наступний навчальний рік жоден заклад освіти не планує вивчати російську мову.

Наразі у громаді функціонують 4 заклади освіти. Із них в трьох вивчалась російська мова. В одному – як друга іноземна, в двох інших – як мова національних меншин.

З початку військової агресії надійшло звернення від батьків про небажання вивчати мову агресора, тому були проведені засідання педагогічних рад. Педколективи цих закладів внесли зміни в свої освітні програми і відмовились вивчати російську мову, замінивши ці уроки на години українознавства, в основному.