Український гідрометеорологічний центр попереджує про небезпечне гідрологічне явище

Дата: 26.04.2022 17:31

Фото без описуУ Десні біля с. Розльоти Чернігівської області рівень води за добу збільшився на 18 см і тим самим перевищив небезпечні відмітки, при яких розпочинається часткове затоплення (підтоплення) територій і об’єктів, можливий небезпечний вплив на об’єкти і населені пункти, що становить ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

Фото без опису

Окрім того, 26-28 квітня, внаслідок продовження росту рівнів води на Десні та її притоці річці Снов, відбуватиметься подальше затоплення заплав р. Десна біля м. Новгород-Сіверський та р. Снов біля м. Сновськ.