Потрібна допомога для військовослужбовців, які обороняють місто Чернігів

Дата: 21.03.2022 17:03

Фото без описуЗвертаємось до кожного мешканця Понорницької громади!

На даний час потрібна ваша допомога для військовослужбовців, які обороняють м. Чернігів.

Просимо надати продукти харчування, які можна використати без приготування: сало, тушонка, варення, мед, консервація.

Також буде організовано виготовлення тушонки та каші. Для їх приготування приймаються: крупи, цибуля, морква, капуста, буряк столовий, олія соняшникова. Банки ємкістю 0,5 л. та кришки металеві по можливості.

Центри прийому допомоги для військовослужбовців знаходяться у Будинках культури всіх населених пунктів Понорницької громади. Прийом з 09:00 до 17:00 годин.

Також терміново потрібна грошова допомога військовослужбовцям. Готівкові кошти приймаються у центрах прийому допомоги військовослужбовцям, безготівковий переказ можна зробити на розрахунковий рахунок за реквізитами:

• Найменування організації: ГО ОБ'ЄДНАННЯ АГРАРІЇВ ПОНОРНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ
  • Код отримувача: 44610862
  • Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
  • Рахунок отримувача: UA 953052990000026005026310932

Посильна допомога кожного з нас підтримає наших захисників!