Контакти міжнародних донорів, громадських та благодійних організацій, які надають допомогу на території громади

Фото без описуБлагодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» – українська благодійна організація, що з 2016 року допомагає долати соціальні наслідки війни та надає всебічну підтримку внутрішньо переміщеним людям. Фонд надає гуманітарну та правову допомогу, здійснює ремонт пошкодженого житла, зміцнює систему соціального захисту та розвиває мережу Рад ВПО, започатковану фондом у 2019-2020 роках. Діяльність фонду охоплює всю країну, зосереджуючись на відновленні громад, що постраждали від війни, та покращенні доступу до соціальних послуг для найбільш вразливих категорій населення.

Контакти:

  • телефон: 093 854 16 25, юридична підтримка – 063 994 99 62
  • електронна адреса: info@sss-ua.org
  • сайт: https://sss-ua.org/

Фото без описуБлагодійна організація «Благодійний фонд «Рокада» заснована у 2003 році та є виконавчим партнером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Фонд надає соціальну, психологічну та юридичну допомогу біженцям, шукачам притулку та внутрішньо переміщеним особам, сприяючи їхній інтеграції в українське суспільство. Діяльність охоплює 17 регіонів України та включає гуманітарну підтримку, організацію культурних заходів і розвиток громад.

Контакти:

  • телефон: 063 299 83 24, 067 337 01 61, психологічна підтримка – 067 137 58 82
  • електронна адреса: office@rokada.org.ua
  • сайт: https://rokada.org.ua/

Фото без описуМіжнародна гуманітарна організація ZOA заснована в Нідерландах, надає допомогу людям, які постраждали від збройних конфліктів та природних катастроф, допомагаючи їм відновити гідне та стійке життя. ZOA працює в понад 15 країнах, зокрема в Україні, де з березня 2022 року організація реалізує програми підтримки внутрішньо переміщених осіб, надаючи грошову допомогу та сприяючи відновленню житла в Закарпатській, Чернігівській та Херсонській областях. Діяльність ZOA охоплює такі сфери, як водопостачання та санітарія, житло, освіта, продовольча безпека та засоби до існування, миробудування та надання екстреної допомоги.

Контакти:


Фото без описуБлагодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» – провідна українська правозахисна організація, що понад 12 років працює у сфері захисту прав біженців, шукачів притулку, осіб без громадянства, внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від війни населення. Фонд надає юридичну, соціальну та психологічну допомогу, здійснює моніторинг дотримання прав цих категорій осіб, а також займається адвокаційною діяльністю для покращення законодавства у відповідних сферах. Місія організації – захищати людей у ситуаціях конфліктів, катастроф, вимушених переміщень та міграцій, сприяючи системним змінам, що запобігають таким ситуаціям.

Контакти:

  • телефон: (044) 337-17-62, 099 507 50 90, 068 507 50 90, 093 507 50 90
  • електронна адреса: r2p@r2p.org.ua
  • сайт: r2p.org.ua

Фото без описуДанська рада у справах біженців (Danish Refugee Council, DRC) – це приватна гуманітарна організація, заснована в 1956 році в Данії. Її місія полягає в наданні допомоги та захисту біженцям, внутрішньо переміщеним особам та іншим постраждалим від конфліктів, сприяючи їхньому гідному та безпечному майбутньому. DRC працює в понад 40 країнах світу, реалізуючи програми гуманітарної допомоги, розвитку та миробудування. В Україні Представництво Данської ради у справах біженців діє з 2014 року, значно розширивши свою діяльність після лютого 2022 року для надання невідкладної допомоги та реагування на надзвичайні ситуації, спричинені війною.

Контакти:


Фото без описуНорвезька рада у справах біженців (Norwegian Refugee Council, NRC) – незалежна гуманітарна організація, яка допомагає людям, змушеним залишити свої домівки через конфлікти, порушення прав людини або природні катастрофи. NRC працює у понад 40 країнах, надаючи допомогу в таких сферах, як забезпечення житлом, освіта, продовольча безпека, правова підтримка та захист від насильства. В Україні Представництво Норвезької ради у справах біженців активно діє з 2014 року, надаючи екстрену допомогу та сприяючи довгостроковому відновленню постраждалих громад.;

Контакти:


Фото без описуТовариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) — найбільша гуманітарна організація країни, заснована 18 квітня 1918 року, яка понад століття надає допомогу вразливим верствам населення. Місія ТЧХУ полягає в запобіганні та полегшенні людських страждань під час збройних конфліктів, катастроф та надзвичайних ситуацій, а також у сприянні органам державної влади в гуманітарній діяльності. Організація має 24 обласні та близько 200 районних осередків, де понад 8 000 волонтерів щоденно надають допомогу населенню. Основні напрямки діяльності ТЧХУ включають надання гуманітарної допомоги, евакуацію людей із зон конфліктів, навчання першій допомозі, психосоціальну підтримку та інформування про мінну небезпеку.

Контакти:

  • телефон: (0462) 677-138
  • електронна адреса: cn@redcross.org.ua, national@redcross.org.ua
  • сайт: https://redcross.org.ua/

Фото без описуГромадська організація «Народна самооборона Львівщини» – це громадська організація, яка з 2013 року займається підтримкою безпеки, гуманітарною допомогою та військовим забезпеченням. Спочатку вона координувала активістів під час Революції Гідності, а з 2014 року активно допомагає українським військовим і цивільним, забезпечуючи їх амуніцією, транспортом, медичним обладнанням та гуманітарною допомогою. Після повномасштабного вторгнення у 2022 році організація значно розширила свою діяльність, підтримуючи ЗСУ, рятувальників, лікарні, школи та громади, що постраждали від війни. Завдяки міжнародним партнерам вона передала допомоги на суму понад 2,8 млрд грн і продовжує працювати 24/7 для перемоги України.

Контакти:

  • телефон: 068 264 02 06
  • електронна адреса: info@nsl.org.ua
  • сайт: https://nsl.org.ua/

Фото без описуБлагодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жасмін АКДН» – це благодійна організація, зареєстрована в Україні у 2023 році. Команда фонду складається з висококваліфікованих фахівців – юристів, фінансових аналітиків, перекладачів, психологів, волонтерів. Фонд співпрацює з провідними медичними центрами, лікарі яких із повною віддачею рятують життя наших військових, як на фронті, так і в тилу.

Контакти:


Фото без описуГромадська організація «Ротарі клуб «Київ-Столиця» – громадська організація, що об'єднує професіоналів для служіння суспільству та реалізації гуманітарних проєктів. Діяльність клубу спрямована на боротьбу з бідністю, хворобами, голодом, неписьменністю та забрудненням довкілля. Під час повномасштабної агресії проти України клуб активно займається волонтерською діяльністю, надаючи гуманітарну допомогу громадам, внутрішньо переміщеним особам, медичним закладам та військовим.

Контакти:

  • телефон: 050 316 1684
  • електронна адреса: info@rotary-kyiv-capital.org
  • сайт: rotary-kyiv-capital.org

Фото без описуМіжнародна організація з міграції (МОМ) – це провідна міжурядова установа, яка займається питаннями міграції, надаючи гуманітарну допомогу, підтримку переселенцям і сприяючи їхній інтеграції. Організація працює у понад 100 країнах, допомагаючи людям, змушеним залишити свої домівки через конфлікти, природні катастрофи чи економічні труднощі. МОМ реалізує програми з надання житла, соціальної адаптації, боротьби з торгівлею людьми та розвитку громад. В Україні організація підтримує внутрішньо переміщених осіб, забезпечуючи їх життєво необхідними ресурсами та сприяючи відновленню громад.

Контакти:


 

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь