Учасники II Всеукраїнського Творчого конкурсу «До Дня Українського Козацтва» нагороджені дипломами

Дата: 26.10.2022 10:32

Протягом вересня-жовтня 2022 року в дистанційній формі проходив II Всеукраїнський Творчий конкурс «До Дня Українського Козацтва», в якому взяли участь талановиті люди з усієї України і нашої громади також.

Організаторами конкурсу були ГО «Інвестресурс», «Перлина Мистецтва» та «Star Fest» за підтримки шведської громадської телекомпанії Sveriges Television, а проводився він з метою виявлення і розкриття талантів, виховання любові до української культури та мистецтва, поглиблення знань про традиції нашого народу та популяризації творчості людей різного віку.

20 жовтня відбулось підсумкове засідання журі, а 22 жовтня ми дізнались імена переможців, серед яких були і наші земляки.

Вчора у Понорницькому будинку культури відбулось нагородження конкурсантів за зайняті І та ІІ місця. Дипломи отримали:

• Альона Колодій, за зайняте І місце у номінації «Вокал» (назва роботи – «Перемога»);
  • Ансамбль «Берегиня», за зайняте І місце у номінації «Вокал» (назва роботи – «Обійми свою дитину»);
  • Олена Лунь, за зайняте ІІ місце у номінації «Вокал» (назва роботи – «Повертайся солдате»);
  • Наталія Погребець, за зайняте ІІ місце у номінації «Вокал» (назва роботи – «Країна буде»);
  • Дует «Наталія та Микола», за зайняте ІІ місце у номінації «Вокал» (назва роботи – «Над Україною»);

Вітаємо наших вокалістів та бажаємо натхнення, здійснення творчих мрій і ніколи не зупинятись перед труднощами!